Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Kūrybinių darbų paroda „ŽIBINTŲ SPINDESYS“

Kūrybinių darbų paroda „ŽIBINTŲ SPINDESYS“

ŠIAULIŲ MIESTO BENDROJO IR  NEFORMALIOJO UGDYMO ĮSTAIGŲ BENDRUOMENIŲ NARIŲ  KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA

„ŽIBINTŲ SPINDESYS“

Lapkričio 10 dieną Medelyno progimnazijoje atidaryta kūrybinių darbų paroda „Žibintų spindesys“. Pakvietus miesto bendrojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų bendruomenių narius sulaukėme 160 darbų iš 23 ugdymo įstaigų. Kūrybiniai darbai – Žibintai buvo kuriami naudojant įvairią techniką ir medžiagas.

Džiaugiamės, kad kiekvienas  parodos dalyvis turėjo galimybę realizuoti savo kūrybines idėjas, atskleisti meninius gebėjimus ir patirti savo kūrybinės sėkmės džiaugsmą.

Žibintų šventė mums visiems primena, kad nors lauke ir tamsu, viduje šilta ir šviesu. Žibinto šviesa – neišsenkanti gyvoji sielos versmė, kuriai Medelyno progimnazijos  mokiniai neleis užgesti.

Paroda veiks nuo 2017 11 10 iki 2017 12 10

Organizatoria

RESPUBLIKINIS BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA – KONKURSAS „MA TOUR EIFFEL EST LA PLUS BELLE” („MANO GRAŽIAUSIAS EIFLIO BOKŠTAS”).

Kiekvienais metais kovo mėnesį minima Frankofonijos diena. Frankofonija – tarptautinė organizacija, vienijanti šalis ir regionus, …