Kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Šiaulių apskrities bendrojo ugdymo mokyklų pirmų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Medelyno progimnazija gegužės 28 dieną  pakvietė bendrojo ugdymo mokyklų pirmokus į  parodą-konferenciją „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“. Pirmokėliai savo kūrybiniuose darbuose puikiai vaizdavo vardo pirmąsias raides, palikdami jose savo širdies dalelę. Stenduose puikavosi įvairia technika dekoruotos pirmosios vardo raidės. Tai Šiaulių r. Šilėnų mokyklos kūrybiniai darbai, „Juventos“, Rėkyvos progimnazijų pirmokų darbai, Šiaulių Moksleivių namų kūrybinės raiškos studijos „Skrydis“ ugdytinių darbai ir Medelyno progimnazijos pirmų klasių mokinių kūrybiniai darbai.

Konferencijoje  buvo pristatyti ir vardų  reikšmės aprašymai. Mokiniai didžiavosi savo vardais, šypsojosi juos pristatydami ir džiaugėsi, jog vardas – pirmoji tėvų dovana.

Mokytojos Daiva ir Regina

Taip pat skaitykite

Akcija ,,Papuoškime mokyklą“

Medelyno progimnazijos priešmokyklinukai kartu su mokytojomis rudenį prie mokyklos langų esančioje pievelėje pasodino apie 500 …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.