Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Kūrybinių darbų konkursas „Šiaulių vyskupijos BAŽNYČIOS“

Kūrybinių darbų konkursas „Šiaulių vyskupijos BAŽNYČIOS“

 2022 m. Šiaulių vyskupija mini jubiliejines 25-ąsias įsteigimo metines. Keliaudami šį Sinodo kelią esame raginami Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio prisiminti ir savo vyskupijos kelionę: kokią bendrystę išgyvename kartu, ar patys esame aktyvūs bendruomenės nariai, ar visi dalinamės bendra atsakomybe už Bažnyčią. Šiaulių vyskupijoje iš viso yra 69 parapijos ir 72 bažnyčios išsiskiriančios savo architektūra, istorija, tikėjimo patirtimis, bendruomenės tradicijomis.

Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir Šiaulių vyskupijos Katechetikos centras (ŠVKC) kvietė vyskupijos mokinius dalyvauti kūrybinių darbų konkurse Šiaulių vyskupijos BAŽNYČIOS. Mokiniai galėjo susipažinti su Šiaulių vyskupijos bažnyčių architektūra, istorija, tikėjimo patirtimis, bendruomenės tradicijomis. Buvo skatinami domėtis savo krašto tikėjimo liudytojais, Dievo tarnais, šventaisiais bei ieškoti netradicinių meninių raiškos priemonių, ugdyti kūrybinius ir meninius gebėjimus, puoselėti vertybines nuostatas.

Atliepiant į kvietimą mūsų mokyklos 2-8 kl. mokiniai piešė Šiaulių raj. Pakapės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią, Šiaulių raj. Kiaunorių Šv. Juozapo bažnyčią bei rašė invokacijas. Norime pasidžiaugti 7i kl. mokine Aušrinė Kiūraite ir 7b kl. mokine Goda Linkute tapusiomis piešinių konkurso laureatėmis, jų darbus galime matyti išleistame leidinyje, knygoje „Šiaulių vyskupijos Bažnyčios“ bei gėrėtis Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre eksponuojamoje parodoje. Mokines rengė dailės mokyta Gražina Pulmickienė, tikybos mokytoja Asta Kivyliūtė. Invokacijas mokiniai rašė su lietuvių kalbos mokytoja Ingrida Zibulskiene.

Taip pat skaitykite

8m Saulius Vitkauskas skaitė pranešimą nuotolinėje respublikinėje mokinių konferencijoje „Kūrybiniai projektai XXI amžiaus pamokoje“ 

Š. m. lapkričio 23 d. 8m Saulius Vitkauskas skaitė pranešimą „Sausio 13-osios detektyvas“ nuotolinėje respublikinėje …