Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Kūrybinis projektas ,,Vienkartinį plastikinį pirkinių maišelį keičiu į medžiaginį“

Vienas iš 2021 metų Žemės mėnesio renginių  buvo kūrybinis projektas ,,Vienkartinį plastikinį pirkinių maišelį keičiu į medžiaginį“. Aštuntų klasių mokiniai su mokytoja Gražina senus drabužius ir tekstilės atliekas nutarė prikelti antram gyvenimui ir iš jų pasiūti pirkinių maišelius. Savo kūrybinius darbus pristato Adrijus, Armandas V., Austėja, Gerda, Justinas, Kamilė, Luka, Skirmantas, Titas.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …