Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Kūrybinės dirbtuvės „Angelai- Dievo pasiuntiniai“

Kūrybinės dirbtuvės „Angelai- Dievo pasiuntiniai“

Spalio 14 d. Medelyno progimnazijoje vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių integruotos kūrybinės dirbtuvės „Angelai – Dievo pasiuntiniai“. Renginio tikslas – skatinti ir puoselėti Šiaulių miesto mokinių ir mokytojų bendradarbiavimą, emocinį ryšį, pasitikėjimą, bendruomeniškumą ugdant vertybines nuostatas, individualų raiškos meistriškumą ir per interpretacijos savitumą patirti atradimo ir kūrybos džiaugsmą. Buvo galimybė interpretuoti angelo sampratą per įvairias technologijas (stiklo, modelino, tekstilės ir vilnos). Renginyje dalyvavo penkios Šiaulių miesto ugdymo įstaigos.  Atvyko mokiniai, lydimi  tikybos ir technologijų mokytojų. Džiaugiamės nuoširdžiu Šiaulių miesto mokyklų bendravimu ir bendradarbiavimu ir šio renginio idėjos palaikymu.

Renginį organizavo Šiaulių Medelyno progimnazijos tikybos mokytoja Asta Kivyliūtė,  technologijų mokytojai Gintaras Slipkus, Gražina Pulmickienė, Aneta Koryznė.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …