Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Kristijono Donelaičio gimimo 300-metis prisimintas ir paminėtas Medelyno progimnazijos bibliotekoje.

Bibliotekos vedėja Janina Vadeikienė sausio 17 dieną pakvietė 3-4 klasių moksleivius į popietę „Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą…“. Mokiniai susipažino su literatūros klasiko biografija, stebėjo vaizdo įrašą sukurtą šviesiam poeto atminimui – 300 metų jubiliejui.

Platesnių šypsenų ir uždegančio įkvėpimo organizatorė sulaukė kai mokiniai atsakinėjo į pateiktus  klausimus.

Džiugu, kad galėjome pabūti ne tik  jubiliejinės popietės  ir 3-4 klasių šurmulyje, bet ir išgirsti pasakojimų apie iškilų lietuvių švietėją.

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …