Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Kovo 11 – tai dienai skirtas 11 kilometrų žygis istorinėmis miesto vietomis „11 nuotraukų Lietuvai“

2016 m. kovo 10 d.visų ugdymo įstaigų mokinius ir mokytojus į žygį – nuotraukų konkursą “11 nuotraukų Lietuvai”, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Šiaulių miesto 780-ajam gimtadieniui pakvietė Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos  organizatoriai. Jau trečius metus 11 kilometrų, aplankydami svarbias istorines vietas, žygiavo 7b ir 8b  klasių mokiniai bei  klasių vadovės Violeta ir Sonata, antrus metus žygyje dalyvauja mokytojos Zinaidos auklėtiniai. Šiemet žygeivių gretas papildė 7a klasės mokiniai, ypatingai džiaugėmės ištvermingais mokytojos Monikos vadovajamais 5a klasės mokinukais.

Iniciatyva „Dovanoju Tau knygą“

Balandžio 11-os popietę progimnazijoje vyko jau tradicine tapusi iniciatyva „Dovanoju Tau knygą“. Ji skirta tarptautinei …