Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Kovo 11-osios Trispalvės žygis „Lietuva mūsų širdyse“.

Kovo 11-osios Trispalvės žygis „Lietuva mūsų širdyse“.

Minėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, dalyvavome jau 10-ąjį kartą organizuojame vėliavos nešimo žygyje. Apie 1500 dalyvių iš 18 ugdymo įstaigų ir kitų organizacijų 500 m. trispalvę nešė nuo Šiaulių arenos į Prisikėlimo aikštę. Šių metų žygis – išskirtinis ekstremaliomis oro sąlygomis. Visą maršrutą įveikė tik patys ištvermingiausieji!  

Kovo 11-oji mums dar kartą primena, kiek reikėjo įdėti pastangų, sveikatos ar net paaukoti gyvybių, kad šiandien ir jau 33-ejus metus džiaugtumėmės LAISVE. Tad sužvarbusios rankos, sušlapusios kojos ar apsunkusi nuo sniego vėliava – tebuvo tik simbolinė auka, kuria galėjome prisidėti šiame žygyje.  

Pasididžiavimo savo miestu ir šalimi jausmas užplūdęs eisenos metu, lai lydi mus visus ir prasminguose darbuose vardan mokyklos, miesto, LIETUVOS! 

SKU mokytoja Vilma Vaitekutienė 

 

Taip pat skaitykite

Erasmus+ KA229 projekto „Eco-Warriors Small-Steps” vizitas Bulgarijoje

2023 m. kovo 19-25 d. d. penki mokyklos pedagogai dalyvauja tarptautinio Erasmus+ KA229 projekto „Eco-Warriors …