Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Kovo 11-osios trispalvės žygis „Lietuva mūsų širdyse“

Kovo 11-osios trispalvės žygis „Lietuva mūsų širdyse“

Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – dalyvavome jau 11-ąjį kartą organizuojame vėliavos nešimo žygyje. Apie 2000 dalyvių iš 22 ugdymo įstaigų ir kitų organizacijų 300 m. trispalvę nešė nuo Šiaulių arenos į Prisikėlimo aikštę, kurioje vėliau vyko šventinis minėjimas ir koncertas. Kaip niekada gausus miestiečių ir svečių dalyvavimas žygyje rodo šios dienos svarbą ir reikšmę. Jau 34-ejus metus džiaugiamės nepriklausoma šalimi, demokratiniu gyvenimu ir LAISVE. Lai kaip ir šiandien niekada nenustoja šviesti saulė virš mūsų šalies, lai LAISVĖS vėjyje amžinai plazdena mūsų trispalvės. Su nuostabia pavasario švente visus, su LAISVE! Labai dėkoju pilietiškiems mokiniams ir jų tėveliams, susibūrusiems į eiseną, matantiems prasmę trispalvės žygyje. AČIŪ VISIEMS!!!

SKU veiklų koordinatorė Vilma Vaitekutienė

3-4 klasių salės futboliuko turnyras

Balandžio 25 d. Salduvės progimnazijos sporto salėje vyko 3-4 klasių salės futboliuko turnyras, kuriose dalyvavo …