Pagrindinis / Mokyklos metraštis / KONSTITUCIJOS DIENA MEDELYNO PROGIMNAZIJOJE!

KONSTITUCIJOS DIENA MEDELYNO PROGIMNAZIJOJE!

Prasminga šventė ir naudingos žinios – suderinama!
Medelyno progimnazijos moksleiviai kviečia drauge švęsti visai šaliai svarbios KONSTITUCIJOS DIENOS!
2021-10-25, 4 – os klasės moksleiviai, Konstitucijos dienos proga sukūrė „Vaiko teisių ir pareigų miestą“ remiantis „Vaiko konstitucija“ leidiniu (2020 m.), dalyvavo viktorinoje bei laimėjo puikius prizus, kuriuos padovanojo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir Įvaikinimo tarnyba.
Vaikučius šventei ruošė: Šiaulių Medelyno progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Orinta Šalkuvienė, socialinė pedagogė Eglė Bagavičienė bei mokytoja Sigita Balčiūnienė.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …