Konkursas „KALĖDINIS PASAKOJIMAS“

Gruodžio mėnesį mokiniai kūrė miniatiūras. Konkursas „KALĖDINIS PASAKOJIMAS“ skirtas šviesiausio ir gražiausio metų laiko – šv. Kalėdų laukimo įprasminimui.

 Tyliai, tyliai, pasislėpus po krintančiomis snaigėmis, užsiklojus savo svajonėmis laukėme  Kalėdų. Ši šventė atverčia langą mūsų sielos kambaryje. Tas, kas neieško Kalėdų savo širdyje, neras jų ir po egle.

Savo kūrybinius darbus pateikė priešmokyklinio amžiaus grupių vaikai, 1-4 ir 5-8 klasių mokiniai. Komisijai įvertinus, 2021 m. sausio mėn. bus apdovanoti parodos-konkurso laureatai. Parodą galima pamatyti  Facebook grupėje  „Menai ir technologijos. Šiaulių Medelyno progimnazija.“                                  ( https://www.facebook.com/groups/265572684644675 )

Balsuokite už jums labiausiai patikusias miniatiūras.

Taip pat skaitykite

Atidaryta mokinių kūrybinių darbų paroda „Kuriame Lietuvai“, kuri skirta Sausio 13-jai paminėti.

Šiaulių V. Kudirkos ir Medelyno progimnazijos dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė Šiaulių m. savivaldybės bibliotekos „Spindulio“ filialo, Medelyno progimnazijos ir V. Kudirkos progimnazijos  socialinių tinklų Facebook erdvėse atidarė šių dviejų progimnazijų mokinių kūrybinių darbų parodą „Kuriame Lietuvai“.  Maloniai kviečiame apžiūrėti darbus.