Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Konferencija „Pažink medžio pasaulį“

Konferencija „Pažink medžio pasaulį“

2023 m. sausio 26 d. Šiaulių jėzuitų mokykloje vyko Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigų PUG, 1-4 klasių mokinių konferencija „Pažink medžio pasaulį“. Konferencijos tikslas- mokinių žinių apie pasaulio medžius pasitikrinimas, gilinimas, įtvirtinimas, ugdytinių ekologinio sąmoningumo plėtojimas. Darbas vyko septyniose sekcijose:

1. Praktinis medžio pritaikomumas žmogaus gyvenime „Žmogaus ir medžio draugystė“.
2. Patyrimu grindžiama praktika „Medžio laboratorija“.
3. Pažintis su medžiu angliškai „Me and the world of trees“.
4. Skirtingų gebėjimų mokinių popietė „Ir kitaip apie medį yra taip“.
5. Meninio skaitymo sekcija „Medis ir aš“.
6. Popieriaus karpinių kūrybinė veikla „Medžiai – troškimas pasiekti dangų“.
7. Aktyvi veikla „Klumpakojį šoko, šoks, kol klumpės nesusprogs“.

Anglų kalbos sekcijoje dalyvavo mūsų mokyklos 4a klasės mokiniai. Dominykas Karpavičius pristatė projektą „Five facts about trees and the story about my tree Dipsis“, Martynas Karpavičius pristatė projektą „The oldest tree in Europe“. Mokinius paruošė mokytoja I.Rostovskienė.

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …