Konferencija „Inovatyvus mokytojas – sėkmingas šiuolaikinės mokyklos garantas“

RESPUBLIKINĖS PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJŲ METODINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA

„INOVATYVUS MOKYTOJAS – SĖKMINGAS ŠIUOLAIKINĖS MOKYKLOS GARANTAS“

                      Balandžio 24 dieną pradinių klasių mokytojos Regina Bartkevičienė ir Laimutė Račkauskienė dalyvavo Klaipėdoje vykusioje konferencijoje „Inovatyvus mokytojas – sėkmingas šiuolaikinės mokyklos garantas“.

                      Mokytojos pristatė stendinį pranešimą „ Informacinės technologijos palanki aplinka – mokinių ugdymo(si) sėkmės prielaida“ ir pasidalino gerąja darbo patirtimi su respublikos pedagogais.  

XXI amžiaus mokiniams teks valdyti, kurti, tobulinti  vis  labiau išmanų pasaulį. Mokymas ir mokymasis bus sėkmingesnis jei informacinį mąstymą pradėsime ugdyti kuo anksčiau. Mokytojo veiklos sėkmė priklauso nuo gebėjimo taikyti ir kurti, gebėjimo diegti naujoves  ir perimti inovatyvius mokymo(si) metodus.

Taip pat skaitykite

Išrinkta nauja mokinių prezidentė – Austėja Bukantytė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.