Konferencija “Augu ir svajoju”

Lapkričio 30 dieną Medelyno progimnazijos 2a, 2c ir 3a klasių mokiniai ir mokytojos Snieguolė, Laimutė ir Vida  dalyvavo Šiaulių apskrities pradinių klasių  mokinių konferencijoje ,,Jaunieji  literatai“  Gegužių progimnazijoje. Konferencijos tema ,, Augu ir svajoju“.

Visi žmonės svajoja. Svajoja dideli ir maži, sergantys ir sveiki. Žmonės skirtingi, todėl skirtingos ir jų svajonės. Svajonės padeda pasijusti laimingesniu, dažniau šypsotis. Jaunieji literatai deklamavo savo sukurtus eilėraščius, sekė pasakas, skaitė laiškus, istorijas, miniatiūras. Kai kurie savo svajones nutapė popieriaus lape. Visi konferencijos dalyviai  darbavosi kūrybinėse dirbtuvėlėse. Ir kas gali pasakyti, kad svajonės neturi sparnų?

Snieguolė,  Vida, Laimutė

Taip pat skaitykite

1i, 1m klasių kelionė į Naisius, Kryžių kalną

Lapkričio 14 dieną 1i, 1m klasių mokiniai ir keletas penktokų vyko į pažintinę kelionę po …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.