Konferencija ,Aš tikrai myliu Lietuvą“

Mes, 4a klasės mokiniai, Lina Dilinskaitė, Karolis Karalevičius ir Vykintas Stulpinas  lapkričio 23 dieną  dalyvavome  respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“, vykusioje Jovaro progimnazijoje. Norėdami dar geriau pažinti savo gimtąjį kraštą, parengėme pranešimus ir juos pristatėme pradinukams, susirinkusiems ypatingą dieną, kai Lietuvos atkurta  kariuomenė švenčia 100 – metį. Mažieji konferencijos dalyviai pabendravo su kariuomenės atstovais, pasidalino žiniomis apie gimtąjį kraštą, apjuostą šilais ir kvepiančiais sodais, gražiausiomis  pajūrio kopomis, upėmis ir ežerais. Mūsų akytėse spindėjo pasididžiavimas Lietuva. Mes visi  tikrai mylime Lietuvą!

 Lina, Karolis, Vykintas

Taip pat skaitykite

Pirmokų išvyka į alpakų ūkį

Saulėtą rugsėjo 27 dienos rytą 1a ir 1k klasių mokiniai susiruošė į pirmąją  išvyką, į  …