Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Koncertas „Muzikinė Editos Piaf istorija“

Koncertas „Muzikinė Editos Piaf istorija“

Spalio 13 d. prancūzų kalbą besimokantys mokiniai turėjo neeilinę galimybę – klausytis koncerto, skirto prancūzų estrados legendos Editos Piaf kūrybai. Legendinės dainininkės balsas buvo vienas žaviausių bei nuostabiausių pasaulyje. Šios moters gyvenimas – tai virtinė keistų, tragiškų ir mistiškų dalykų, kartais primenančių išgalvotą istoriją.

Koncertas „Muzikinė Editos Piaf istorija“ pakerėjo savo profesionalumu, aukštu muzikiniu lygiu. Latvių atlikėja  Aija Vitolina, akordeonistas Jonas Vozbutas ir  Šiaulių bigbendas kartu su koncerto vedėja Raimonda Sližiene muzikos kalba papasakojo garsios atlikėjos gyvenimo istoriją. Klausydami svajingų melodijų turėjome galimybę išgirsti unikalių istorijų, pajusti romantišką dvasią. Mokiniams geriau suprasti koncerto esmę padėjo išankstinis pasiruošimas – pamokų metu jie vieni kitiems pristatė Editos Piaf gyvenimo faktus ir kūrybą.

Ačiū Šiaulių kultūros centrui už išskirtines muzikines rudens akimirkas. Kaip sakė aštuntos klasės mokinė Augustė: „Buvo nuostabu!“

 

Prancūzų kalbos mokytoja Vilma Vaitekutienė

Taip pat skaitykite

VAIKO SVEIKATA – SVEIKATAI PALANKUS MAISTAS