Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Šauniausia KINGS klasė Lietuvoje-Medelyno progimnazijos ketvirtokų klasė !

Šauniausia KINGS klasė Lietuvoje-Medelyno progimnazijos ketvirtokų klasė !

2017 lapkričio mėnesį vyko tarptautinės (Lenkija, Gruzija, Estija, Lietuva) anglų kalbos ir matematikos KINGS olimpiados atrankiniai ir finaliniai turai. Medelyno progimnazijos ketvirtokai  buvo  aktyviausi ir šauniausi Lietuvoje ir laimėjo kelionę  į Comic Con Baltics renginį LITEXPO.Ačiū KINGS už šeimyninius bilietus.

Dėkojame ir aktyviausioms mokytojoms: Iraidai Rostovskienei, Inga Balčiūnienei, Monikai Grudžinskienei.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …