Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Integruotą anglų-vokiečių kalbų pamoka

Integruotą anglų-vokiečių kalbų pamoka

Kovo 13 dieną anglų kalbos mokytojos Monika Bartaševičiūtė-Grudžinskienė, Inga Balčiūnienė bei vokiečių kalbos mokytoja Ingrida Zibulskienė pakvietė ketvirtos klasės mokinius  į integruotą anglų-vokiečių kalbos pamoką „Months and Seasons. Monate und Jahreszeiten“. Anglų kalbos jau trečius metus besimokantys ketvirtokai, turėjo puikią progą ne tik susipažinti su vokiečių kalba, bet ir praktiškai pajusti anglų bei vokiečių kalbų panašumą. Pamoka prasidėjo vokiška pasisveikinimo dainele, kurią vos tik išgirdę mokinukai ne tik tuoj pat suprato apie ką ji, bet netrukus  kartu su mokytoja ją ir sudainavo. Visi buvo maloniai nustebę, kad jie net nesimokę šios kalbos, jau geba vokiškai suprasti ir dainuoti. Dar didesnis atradimas buvo, kai mokytojos pristatė mėnesių bei metų laikų pavadinimus. Atlikę praktines užduotis mokiniai jau puikiai žinojo ne tik angliškus, bet ir vokiškus  mėnesių bei metų laikų pavadinimus. Liko tik apibendrinti  ir įvertinti savo darbą pamokoje! Visi  džiaugėsi  ir vienbalsiai tvirtino, kad norėtų daugiau tokio pobūdžio pamokų. Galiausiai  klasė nušvito žaliomis kortelėmis, kurios reiškė, kad  pamoka mokiniams ne tik patiko, bet buvo ir puikiai suprasta.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …