Ketvirtokų išvyka į Kamanų valstybinį rezervatą

Rugsėjo 13-ąją dviem autobusais visi ketvirtų klasių mokiniai  vyko į Akmenės rajone esantį Kamanų valstybinį rezervatą. Gidai (turėjome net keturis) supažindino su unikaliu Kamanų pelkės reljefu, saugomomis augalų, paukščių ir gyvūnų rūšimis. Mokiniai, keliaudami įrengtu taku, grožėjosi žmogaus rankų nepaliestos gamtos vaizdais, pamatė pelkei būdingus retus augalus, bebrų suręstas „trobeles“, fotografavo uogų ir grybų gausybę. O užlipę į 30 m aukščio apžvalgos bokštą, galėjo pamatyti panoramą su vaizdingomis Kamanų pelkės plynėmis ir salomis, aplinkui besidriekiančiais miškais. Kamanų rezervato centre mokiniai susipažino su įrengta modernia gamtine ekspozicija, vaizdine medžiaga,  rezervato istorija, biologine įvairove. Kamanų pelkę ketvirtokai pažino ne tik skaitydami, bet ir liesdami, uostydami, klausydami, fotografuodami įdomiausias akimirkas…

Taip pat skaitykite

Svečiuose savanorė Marta

Miesto bibliotekose savanoriauja italė Marta Grillo pagal savanorystės Lietuvos bibliotekose programą,,Europos solidarumo korpusas“. Medelyno mokyklos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.