Pagrindinis / Aktyvi mokykla / KETVIRTOKAI – Varžybų „DRĄSŪS,STIPRŪS,VIKRŪS“ ČEMPIONAI

KETVIRTOKAI – Varžybų „DRĄSŪS,STIPRŪS,VIKRŪS“ ČEMPIONAI

2024 m. sausio 24 d. startavo Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) 2013 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.

Pirmajame etape mūsų progimnazijos ketvirtų klasių mokinių rinktinė susitiko su V.Kudirkos progimnazijos, Centro pradinės mokyklos komandomis. Reikėjo varžytis aštuoniose estafetėse. Medelyno progimnazijos komanda visas užduotis atliko puikiai. Vaikai taip greitai, tiksliai, atsakingai, susitelkę, palaikydami vieni kitus atliko estafečių užduotis, kad savo varžovams nepaliko jokių vilčių . Šiaulių Medelyno progimnazija atrankinėse varžybose iškovojo I-ą vietą ir pateko į finalą.

Sausio 31 dieną Medelyno progimnazijoje vyko finalinės estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Susitiko „Romuvos“, „Rėkyvos“, V.Kudirkos ir Medelyno progimnazijų komandos. Ir vėl mūsų komandos mokiniai parodė neeilinius sportinius gebėjimus kovojant dėl pergalės. Estafetės, kuriose prireikė greičio, vikrumo, įvairių sporto šakų gebėjimų    mūsų progimnazijos ketvirtokų rinktinės nariams buvo puikiai įveiktos . Medelyno progimnazijos komanda tapo Šiaulių miesto 2013m. gimimo ir jaunesnių mokinių  estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų nugalėtojais, iškovojo I vietą.  Rinktinės nariai buvo apdovanoti medaliais ir iškovojo teisę varžytis  zoninėse varžybose

Džiaugiamės ir didžiuojamės savo ketvirtokais, kurie nuolat skatinami rinktis aktyvų gyvenimo būdą, įveikti sportinius iššūkius, vadovautis olimpiniu šūkiu, kuris kiekvieną kviečia siekti  aukštumų.

Nuoširdžiai dėkojame Medelyno progimnazijos mokytojams Arvydui Valukoniui ir Linai Gimžauskienei  treniravusiems mokyklos rinktinės narius.

Ketvirtokų mokytojos: Laimutė Adamonienė, Kristina Mažeikienė, Lorita Skridulienė, Snieguolė Gedminienė .