Kaziuko mugė 2020

Kovo 6 dieną mokykloje pradinių klasių mokiniams buvo verslumo diena. Žinoma, pats svarbiausias įvykis 10 valandą prasidėjusi ir jau tradicija tapusi Kaziuko mugė.

Liaudiškais šokiais ir dainomis mugę atidarė 4a ir 3b klasių mokiniai.

Mokyklos bendruomenė neliko nusivylusi prekių gausa ir kokybe. Stalai lūžo nuo prekių įvairovės: kepinių bei įvairiausių rankų darbo gaminių. Nuošalyje neliko ir mokinių tėveliai. Jų rankdarbiai žavėjo išmone ir kūrybiškumu. Džiugino ir traukė dėmesį viešnių iš Šiaulių profesinio rengimo centro bei Menų mokyklos rankų darbo gaminiai.

Mugės dalyviai ir svečiai buvo kviečiami Į Kazytės arbatinę pasivaišinti kava, pradinukų tėvelių iškeptais pyragais bei kitais gardumynais.

Mokiniai džiaugėsi mokytojų Birutės ir Aušrinės vestais edukaciniais užsiėmimais. Aušrinė Stonienė vedė edukaciją „Darbeliai iš pakulų“, kurios metu mokę vaikus, tėvelius, mokytojus patiems pasidaryti velykinius kiaušinius, gėles iš pakulų. Birutė Šiušienė mokė „Pynimo su akmenukais“. Vaikas kartu su savo draugu galėjo nusipinti iš vilnonių siūlų juostelę ir, ją perkirpus pusiau, pasidaryti draugystės apyrankę.

Renginio metu buvo išrinktas metų Kaziukas ir Kazytė, gardžiausias kermošiaus pyragas, šauniausias pardavėjas, aktyviausias pirkėjas, versliausia klasė, išradingiausia prekyvietė. Visus nominantus apdovanojo mokyklos direktorė Ingrida Mazrimienė.

Švente džiaugėsi mugės šeimininkai ir svečiai. Retas namo sugrįžo tuščiomis rankomis.

Taip pat skaitykite

PROFESINIO ORIENTAVIMO KONSULTANTAI DALYVAVO ERASMUS+ PROJEKTE PRANCŪZIJOJE

2020 m. vasario 23 – 29 d. Šiaulių miesto progimnazijų ir gimnazijų profesinio orientavimo konsultantai: …