Kas gali suteikti daugiau džiaugsmo už žaislą?

Spalio 23d. 4 a klasės mokiniai, mokytoja  ir  keli tėveliai  lankėsi  UAB ,,Garbaris“ , tai šios klasės  mokinio Vykinto Stulpino senelių ir tėvelių  darbovietė.

Vykinto močiutė Birutė,  tėvelis  Gintas  papasakojo apie įmonės veiklą. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti įvairaus dydžio bei dizaino  minkštus kimštus žaislus, kurie gaminami iš dirbtinio kailio, trikotažo, medvilnės, vilnos, gobeleno, kimšti  net ir  grikių lukštais. Dizaineriai kas mėnesį sukuria vis naujų, malonių minkštų žaislų, kurie iškeliauja į kitas šalis ir  suteikia džiaugsmo vaikams. Šuo Šarpėjus, šuo Džekas, meškiai Gauriai, kiškis Greituolis, sulaukę didžiausio populiarumo  ir nepabodę  gaminiai,  gaminami  jau  17 metų.

Ketvirtokai su didžiuliu susidomėjimu  klausėsi ir  sužinojo, kiek žmonių rankų prisideda prie gražaus žaislo atsiradimo.

Klasės mokytoja Laimutė Račkauskienė

Taip pat skaitykite

DofE konsultacinis seminaras

Spalio 11 d. Medelyno progimnazijos DofE vadovė Jurgita Girkantienė ir žygio vadovas Gintaras Slipkus dalyvavo …