Karjeros ugdymo dirbtuvės „Raktas į sėkmingą karjerą“

Š. m. gruodžio 5 d. Medelyno progimnazijoje vyko Karjeros ugdymo dirbtuvės „Raktas į sėkmingą karjerą“, kurioje dalyvavo Šiaulių miesto progimnazijų, Gytarių, Dainų, Rėkyvos, Ragainės, Juventos, Vinco Kudirkos, mokinių komandos su profesinio orientavimo konsultantais. Karjeros dirbtuves mokiniams vedė Medelyno progimnazijos profesinio orientavimo konsultantė Monika Domeikienė, o mokytojams – socialinė pedagogė Jurgita Girkantienė.

M. Domeikienė spalio mėn. dalyvavo Erasmus+ projekte „Heartbeat of Carrer“, kuriame atstovavo Medelyno progimnaziją ir VšĮ „Karjeros kodas“ asociaciją. Projekto metu gilinosi į jaunimo karjeros galimybes, tobulino įgūdžius, mokėsi naujų konsultavimo metodų ir karjeros dirbtuvių metu dalinosi įgyta gerąja patirtimi.

Renginio tikslas buvo formuoti gebėjimą atlikti praktinius pratimus, padedančius suprasti, kas žmogaus karjerą daro sėkmingą. Renginio metu mokiniai ir mokytojais pasiskirstė į dvi atskiras komandas ir žaidimo forma kalbėjo apie karjerą, pasirinkimus, pomėgius bei sėkmę lemiančius dalykus. Mokiniai apie karjeros ugdymo dirbtuves atsiliepė labai teigiamai ir sakė: „kad tai buvo renginys, kuris padrąsino bendrauti su naujais žmonėmis“, „geriau pažinti save“, „atpažinti savo pomėgius“, „buvo smagu sužinoti naujų dalykų ir kas padeda siekti savo tikslų“ ir pan.

Taip pat skaitykite

Respublikinis piešinių konkursas-paroda „Mes iš pasakų atėję…“

 2020-01-06 /2020-01-31 Medelyno progimnazijoje vyko respublikinis piešinių konkursas- paroda „Mes iš pasakų atėję…“, skirtas lietuvių …