KARJEROS MARATRONAS 2021

Birželio 1 d. parsidėjo KARJEROS MARATONAS 2021 ir tęsis iki pat birželio 11 d.!!! Kartu su karjeros mokytoja Monika Domeikiene ir socialine pedagoge Jurgita Girkantiene.  Šiaulių miesto ir rajono 5-8 kl. mokiniai turės galimybę dalyvauti ir tobulėti kaip įvairialypės asmenybės, susipažinti su įvairiomis ateities profesijomis, įmonių veiklomis , sužinoti, kokių gebėjimų ir įgūdžių jiems reikės ateityje, analizuos asmenines savybes.

Šiandien karjeros specialistė  Monika Domeikienė ir socialinė pedagogė Jurgita Girkantienė organizavo 5-8 klasių mokiniams „Karjeros ir emocines – socialines dirbtuves “,

BĮ Šiaulių jaunųjų technikų centro pavaduotoja Julija Muningienė mokinius supažindino su STEAM kompetencijomis ir diskutavo apie ateities profesijas, robotų įtaką ir IT technologijas.

Organizatoriai: Šiaulių Medelyno ir Rasos progimnazija, BĮ Šiaulių jaunųjų technikų centras, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Šiaulių m. savivaldybės švietimo centras.

Taip pat skaitykite

Tęstinis partnerystės projektas „Draugaujame, žaidžiame ir kalbame“.

Gegužės 10 – 28 dienomis vyko  Medelyno progimnazijos ir  lopšelio-darželio „Žilvitis“ tęstinis partnerystės projektas „Draugaujame, …