Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / „Karjeros maratonas 2021“ – sėkmingos karjeros link

„Karjeros maratonas 2021“ – sėkmingos karjeros link

2021 m. birželio 1-11 d. Šiaulių mieste vyko nuotolinis projektas progimnazijų moksleiviams „Karjeros maratonas 2021“. Projekte dalyvavo ne tik Šiaulių Medelyno progimnazijos, bet ir Šiaulių miesto bei rajono progimnazijų 5-8 kl. mokiniai, profesinio orientavimo konsultantai. Iš viso sudalyvavo daugiau nei 1000 mokinių.

 

Projektas „Karjeros maratonas 2021“ buvo skirtas supažindinti su įvairiomis profesijomis nuotoliniu būdu, ypatingas dėmesys buvo skiriamas inžinerinės krypties profesijoms ir įmonėms. VU Šiaulių akademijos, Šiaulių valstybinės kolegijos ir Šiaulių profesinio rengimo centro atstovai supažindino mokinius su įvairiomis mokymosi programomis ir paskatino studijas rinktis Šiaulių mieste.

 

Šiame projekte dalyvavo 8 stipriausios Šiaulių miesto verslo įmonės ir jų vadovai: UAB Ltintus, Etaplius, VšĮ Nacionalinės regionų plėtros agentūra, UAB Baltik vairas, AB Telia Lietuva, UAB Bodesa, UAB Deisima. Verslo įmonės didelį dėmesį skyrė inžinerinės krypties profesijoms ir mokinius supažindino su projektų vadovo, konstruktoriaus, marketingo ir reklamos kūrėjo, inžinieriaus, IT specialisto, gamybos inžinieriaus bei elektros inžinieriaus profesijomis. Šių įmonių atstovai labai įdomiai, paprastai bei įtraukiančiai pristatė savo veiklas, supažindino su gamybinėmis patalpomis, atliekamais darbais bei darbuotojų poreikiu. Mokiniai itin aktyviai įsitraukė į pokalbius ir diskusijas, uždavė daug įdomių bei intriguojančių klausimų, klausėsi motyvuojančių ir padrąsinančių pristatymų.

 

Vertingas ir naudingas Šiaulių miesto įstaigų bendradarbiavimas suteikė mokiniams supratimą apie Šiaulių mieste esančias įmones ir jų veiklas, mokymosi įstaigas ir jų teikiamas paslaugas, sulaukė didelio mokinių susidomėjimo, sumotyvavo stengtis, kuo daugiau sužinoti apie įvairias profesijas ir paskatino nuolat tobulėti bei siekti išsikeltų tikslų.   

 

Parengė Monika Domeikienė

Taip pat skaitykite

7m dalyvavo integruotoje literatūros pamokoje: orientaciniame žygyje „Dėk į kojas“

Š.m. balandžio 13 d. 7m klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Monika Domeikiene dalyvavo …