Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Išvyka į vokiečių lėlių teatro spektaklį “Rosi und Küchenmomster”

Išvyka į vokiečių lėlių teatro spektaklį “Rosi und Küchenmomster”

Kovo 19d. pirmos klasės mokinukai, besimokantys vokiečių su zuikučiu Hansu, turėjo puikią progą pasitikrinti savo vokiečių kalbos žinias. Jie kartu su vokiečių kalbos mokytoja Ingrida Zibulskiene vyko į Rasos progimnazijoje vykusį vokiečių lėlių teatro spektaklį „Rosi und Küchenmomster”. Prie jų mielai prisijungė ir 5b klasės mokiniai su savo auklėtoja Sonata Daugėliene, kuriems vokiečių kalba kol kas dar tik nežinomų žodžių kratinys. Nežiūrint į tai, profesionalių vokiečių aktorių Olaf Möller ir Sabine Schröder-Zobel dėka vaikai puikiai suprato kas vyksta scenoje, netgi išmoko keletą vokiškų žodžių, bendravo su spektaklio herojais Rosi ir jos seneliu karaliumi, bei virtuvės monstru. Spektaklyje netrūko įvairiausių linksmų triukų, burtų ir pokštų, kurie vertė vaikus skaniai juoktis, o kartais net krūpčioti iš netikėtumo. Scenoje šaudė fejerverkai, spjaudė ugnies liepsnos ir netgi skraidė bulvės. Pasisėmę gerų emocijų (kai kas net pasirinkę „stebuklingų” bulvių), nusipaveikslavę su spektaklio herojais ir dalindamiesi įspūdžiais, draugiškai grįžome į mokyklą.

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …