INŽINERINĖS PAMOKOS KITAIP

 
Š. m. vasario 4-5 d. inžinerinės krypties klasėms (1i, 1m, 2i, 5i, 5m, 6i) vyko inžinerinės pamokos kitaip, netradiciniu būdu.  Kultūros paso edukcijos mokiniams suteikia galimybę apie inžinerinius dalykus sužinoti kitokiu, patyriminiu būdu. Netradicinės pamokos teikia ne tik žinias, bet taip pat kelia susidomėjimą ir aiškesnį supratimą apie tai, kas yra inžinerija. Vyresnieji mokiniai pamokos metu gaminosi plaustus, o mažesnieji – konstravo ir matavo lego bokštus. Tai tęstinės pamokos, kurios vyks 1-2 kartus per mėnesį, iki šių mokslo metų pabaigos.
Edukacijas veda VšĮ Eduplius ir BĮ Šiaulių jaunųjų technikų centro edukatorius Roman Šarpanov.

Taip pat skaitykite

Tarptautinė tolerancijos diena

Dalyvavo MŪSŲ MAŽIEJI  (0-4 klasių moksleiviai). Kartu su mokyklos bendruomene, mūsų darbeliais džiaugėsi ir Valstybės …