Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Integruotas renginys – sporto šventė ,,Draugauk, sportuok, atrask…”

Integruotas renginys – sporto šventė ,,Draugauk, sportuok, atrask…”

Balandžio 24d.  Medelyno ir ,,Juventos“ progimnazijų trečiokai susirinko į tradicinį  renginį  – sporto  šventę ,,Draugauk, sportuok, atrask“. Šventė prasidėjo ,,Juventos”progimnazijos mažųjų aktorių spektakliu ,,Kiškis vagilis”.Geros nuotaikos kupini šventę pratęsėme sporto salėje. Neteko sportininkams nuobodžiauti, nes reikėjo parodyti savo  vikrumą, greitumą, atkaklumą. Šventės pabaigoje visų laukė staigmena – saldūs prizai. Renginį organizavo trečių klasių mokytojai  –   Birutė, Laimutė, Arvydas.

5i, 7m klasių mokiniai lankėsi Šiaulių dailės galerijoje Mo muziejaus vykdomose edukacijų veiklose

2024-04-16 ir 2024-04-19 5i, 7m klasių mokiniai kartu su mokytojomis M. Bartaševičiūte-Grudžinskiene ir I. Balčiūniene …