Integruota vokiečių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka

1k mokiniai vokiečių kalbos nuo šių mokslo metų pradžios mokosi Clil metodu, per pasaulio pažinimą. Integruotas mokymas(is) šiuo metu vyksta ir nuotoliniu būdu. Sausio 25 dieną vyko pamoka „Mano vardas ir jo istorija“. Pirmokėliai, kartu su linksmuoju personažu ‘Soke’, išmokę kaip vokiškai prisistatyti ir paklausti kuo tu vardu, tęsė pamoką kalbėdami apie savo vardo kilmę ir reikšmę. O po pamokos išbėgo į kiemą ir savo vardą spalvotai užrašė sniege. Kviečiame pasigrožėti.

Parengė vokiečių mokytoja Ingrida Zibulskienė ir 1K klasės mokytoja Kristina Mažeikienė

Taip pat skaitykite

Parengta ugdytinė skaitė pranešimą tarptautinėje konferencijoje

Šiaulių Medelyno progimnazijos technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė parengė 7K kl. mokinę  Agnę Papšytę tarptautinei …