Pagrindinis / Mokyklos metraštis / INTEGRUOTA LIETUVIŲ KALBOS PAMOKA “SIGNATARAS PER 1 MINUTĘ”

INTEGRUOTA LIETUVIŲ KALBOS PAMOKA “SIGNATARAS PER 1 MINUTĘ”

Š. m. vasario 10 d. Medelyno progimnazijos 6m mokiniai ir lietuvių kalbos mokytoja M. Domeikienė kartu su Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos šeštokais ir mokytoja S. Mikoniene dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos pamokoje „Signataras per 1 minutę“. Pamoka buvo skirta Vasario 16-osios minėjimui.

Mokiniai domėjosi Vasario 16-osios istorija ir Nepriklausomybės atkūrimo aktu. Pasiskirstę komandomis kūrė filmukus apie Nepriklausomybės akto signatarus. Abiejų mokyklų šeštokai pristatę įrašus, džiaugėsi atlikta užduotimi, diskutavo ir dalinosi kūrybinio darbo rezultatais. Pamokos pabaigoje dalyvavo protmūšyje apie Vasario 16-ąją ir dalinosi įspūdžiais.

Mokiniams ši patirtis patiko ir paliko labai didelį įspūdį: „Buvo smagu kurti video filmukus ir žiūrėti juos su kitos mokyklos šeštokas. Sužinojau daug naujos informacijos apie kiekvieną signatarą. Buvo įdomi ir unikali pamoka“.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …