Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Inkilų paroda – konkursas

Inkilų paroda – konkursas

Minėdami pasaulinę Žemės dieną ir pasitikdami sugrįžtančius paukščius, Medelyno progimnazijos mokiniai dalyvavo jau tradicinėje Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro ir Šiaulių kultūros centro organizuotoje inkilų gaminimo parodoje – konkurse. Nors prizinių vietų nepelnėme, tačiau vertinimo komisija pasidžiaugė, kad pagaminome inkilų ne tik varnėnams ir zylėms, bet ir bukučiui, čiurliui, pelėdikei. Iš viso parodai buvo pristatyti 54 inkilai. Džiugu, kad daugiausiai inkilų pagamino Medelyno progimnazija, todėl Šiaulių kultūros centras mums dovanoja edukacinę programą. Visi inkilai eksponuojami Kaštonų alėjoje,  vėliau bus pakabinti Salduvės ir Talkšos parkuose, o juose apsigyvens mažieji giesmininkai. 

SKU mokytoja Vilma Vaitekutienė 

Taip pat skaitykite

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …