Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“

Jau antrus metus progimnazijoje vyksta iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Antrokai domisi, galvoja, svarsto, piešia, rašo, skaito, pasakoja ir kuria albumą „Piešiu ir kuriu“.

Direktorė Ingrida ir logopedė Daiva nuoširdžiai dėkoja antrokų tėveliams už iniciatyvos idėjos palaikymą, pagalbą vaikams, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą. Gera ir džiugu, kad tėveliai pritaria tam, jog vaiko kalbos ugdymas turi vykti ne tik mokykloje, bet ir namuose, supranta, kad vieni gebėjimai, įgūdžiai formuojasi tarsi savaime, o kitiems įgyti reikia ne tik paties vaiko pastangų, bet ir suaugusiųjų pagalbos.

Kviečiame pasidžiaugti pirmaisiais antrokų albumo „Piešiu ir kuriu“ kūrybos darbais „Mano paveikslas“.

Albumą pildysime kiekvieną savaitę, laukite naujų mažųjų kūrėjų darbelių.

 

Taip pat skaitykite

Iniciatyva SPALVŲ SAVAITĖ – lapkričio 9-13 d. 

Tai puiki galimybė įdomiau ir smagiau keliauti į virtualias pamokas, beje, taip paminėsime ir Tolerancijos …