Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“

Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“

Jau antrus metus progimnazijoje vyksta iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Antrokai domisi, galvoja, svarsto, piešia, rašo, skaito, pasakoja ir kuria albumą „Piešiu ir kuriu“.

Direktorė Ingrida ir logopedė Daiva nuoširdžiai dėkoja antrokų tėveliams už iniciatyvos idėjos palaikymą, pagalbą vaikams, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą. Gera ir džiugu, kad tėveliai pritaria tam, jog vaiko kalbos ugdymas turi vykti ne tik mokykloje, bet ir namuose, supranta, kad vieni gebėjimai, įgūdžiai formuojasi tarsi savaime, o kitiems įgyti reikia ne tik paties vaiko pastangų, bet ir suaugusiųjų pagalbos.

Kviečiame pasidžiaugti pirmaisiais antrokų albumo „Piešiu ir kuriu“ kūrybos darbais „Mano paveikslas“.

Albumą pildysime kiekvieną savaitę, laukite naujų mažųjų kūrėjų darbelių.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …