Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“

Šiais mokslo metais sėkmingai įgyvendinta iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Iniciatyvos tikslas – padėti vaikui pažinti lietuvių kalbą ir veiksmingai ugdytis kalbinius gebėjimus  ir įgūdžius. Įvairios veiklos skatino antrokų kalbinį aktyvumą, ugdė jų vaizduotę, pastabumą, kūrybinius gebėjimus. Sumanūs, žingeidūs ir atsakingi antrokai kūrė albumą „Piešiu ir kuriu“. Tėveliams padedant vaikai mokėsi rišliai apibūdinti ir iliustruoti mėgstamiausią vaisių ir daržovę, rūbą ir baldą, savo butą ar namą. Vaikai aprašė ir piešė žvėrelius, paukštelius, savo augintinius, kūrė pasakojimus apie pavasarį ir žiemą. Puikiai antrokams sekėsi fantazuoti ir pratęsti pradėtą mintį, kurti pasakas pagal pateiktą pradžią.

Džiugu, kad mokyklos direktorė Ingrida Mazrimienė palaiko iniciatyvos  idėją, domisi veikla, duoda puikių patarimų ir idėjų, skatina veikti ir tobulėti. Direktorė labai vertina kiekvieno vaiko norą ir pastangas tobulinti savo kalbą, tėvų įsitraukimą į iniciatyvos veiklas ir jų pagalbą vaikui namuose.

Logopedė Daiva džiaugiasi, kad turėjo puikią galimybę šiais mokslo metais kartu su devyniolika šaunių antrokų augti, kurti ir tobulėti.

Pasidžiaukime ir pasigrožėkime mielais, savitais, spalvingais antrokų darbeliais.

Informaciją parengė logopedė Daiva Mačiūnaitė

KARJEROS MARATRONAS 2021

Birželio 1 d. parsidėjo KARJEROS MARATONAS 2021 ir tęsis iki pat birželio 11 d.!!! Kartu …