Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Iniciatyva „Dovanoju Tau knygą“

Iniciatyva „Dovanoju Tau knygą“

Balandžio 11-os popietę progimnazijoje vyko jau tradicine tapusi iniciatyva „Dovanoju Tau knygą“. Ji skirta tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Iniciatyvoje dalyvavo Šiaulių miesto ir rajono mokyklų 1-5 klasių mokiniai. Renginį žaismingai pradėjo pradinių klasių mokinukų ansamblis, kuriam pasiruošti padėjo muzikos mokytoja Edmantė Urbonaitė – Sidarienė.

Trečius metus iš eilės vykstančioje iniciatyvoje vaikai kviečiami dalintis mintimis ir įspūdžiais apie perskaitytą knygą. Tačiau renginio tikslas dar kilnesnis – ne tik pasidalinti įspūdžiais, bet ir rasti knygelei naują šeimininką. Šiuo būdu vaikai skatinami būti sąmoningais vartotojais ir suteikti „išaugtoms“ knygutėms naują gyvenimą.

Šių metų iniciatyva tapo išskirtine tuo, kad naujų šeimininkų savo nebeskaitomoms knygoms ieškojo ir mokytojai. Iš pradžių kiek nedrąsiai buvo imamasi šios idėjos. Tačiau eigoje tai tapo puikiu prieskoniu, pagyvinančiu ir įtraukiančiu visus. O ir mokiniams buvo tik drąsiau ir įdomiau, kai knygeles kartu pristatinėjo ir jų pedagogai. Visos knygelės atrado naujus šeimininkus, o visi dalyviai patyrė dalinimosi ir dovanojimo džiaugsmą.

Renginio organizatorės Birutė Šiušienė, Sigita Balčiūnienė, Aušrinė Stonienė ir Justina Pundzienė dėkoja visiems dalyviams ir su nekantrumu laukia kitų metų.

Taip pat skaitykite

5i, 7m klasių mokiniai lankėsi Šiaulių dailės galerijoje Mo muziejaus vykdomose edukacijų veiklose

2024-04-16 ir 2024-04-19 5i, 7m klasių mokiniai kartu su mokytojomis M. Bartaševičiūte-Grudžinskiene ir I. Balčiūniene …