Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Informacinis pranešimas apie ES apmokamus jaunimo mainus

Informacinis pranešimas apie ES apmokamus jaunimo mainus

Kovo 2 d. Medelyno progimnazijoje lankėsi buvusi mokyklos mokinė Kamilė Šilinskaitė, kuri 7-8 klasių mokiniams skaitė pranešimą apie ES apmokamus jaunimo mainus. Kalbėjo apie galimybes jaunimui, norinčiam dalyvauti ES mainų projektuose, pasidalino savo patirtimi teikiant paraiškas projektams bei juose dalyvaujant.

Dėkojame Kamilei už informatyvų pranešimą ir patirties sklaidą bei raginame 7-8 klasių mokinius teikti paraiškas ir dalyvauti projektuose.

Dėl detalesnės informacijos apie ES apmokamus jaunimo mainus galite kreiptis į anglų kalbos mokytoją Ingą Balčiūnienę.

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …