Pagrindinis / Svarbi informacija ! / Informacija dėl socialinės paramos skyrimo 2016-2017 m.m.

Informacija dėl socialinės paramos skyrimo 2016-2017 m.m.

Socialinės paramos mokiniams rūšys:
• mokinių nemokamas maitinimas;
• parama mokinio reikmenims įsigyti.

Socialinė parama mokiniams skiriama atsižvelgiant į šeimos pajamas:
mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą ir į paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (toliau – VRP) dydžio (153 Eur).

Atsižvelgiant į šeimų gyvenimo sąlygas, mokiniams gali būti suteikta socialinė parama ir kitais savivaldybės nustatytais atvejais:

• ligos,
  • nelaimingo atsitikimo,
  • netekus maitintojo,
  • mokiniui iš 3 ir daugiau vaikų auginančios ar neįgalių tėvų šeimos ir kt.), jeigu pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 2 VRP dydžiai (204 Eur).

Nuo 2016 m. liepos 1d. dėl nemokamo maitinimo ir aprūpinimo mokinio reikmenimis tėvai gali kreiptis į mokyklos raštinę.

Dokumentai, reikalingi socialinei paramai mokiniams gauti (kreipiantis pirmą kartą) :

• Prašymas-paraiška (pildoma raštinėje);
  • pažymos apie pajamas už 3 praėjusius mėnesius (išskyrus gautas socialines išmokas);
  • pažyma apie alimentus už 3 praėjusius mėnesius (jeigu buvęs sutuoktinis nedirba arba alimentų nemoka, pateikiama pažyma iš antstolių ar Vaikų išlaikymo fondo);
  • sąskaitos numeris, į kurią bus pervedami pinigai moinio reikmėms įsigyti (to asmens, kurio vardu rašomas prašymas).
  • vaiko (vaikų) gimimo liudijimas ;
  • sanuokos, ištuokos, mirties liudijimo kopijos (kopijas padarysime vietoje)

Dokumentai, reikalingi socialinei paramai mokiniams gauti (kreipiantis ne pirmą kartą) :

• Prašymas-paraiška (pildoma raštinėje);

Kad mokinys gautų nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti nuo mokslo metų pradžios, galima kreiptis nuo 2016 m. liepos 1 dienos.

Dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti pareiškėjas gali kreiptis iki 2016 m. spalio 5 dienos.

Mokiniams nemokamas maitinimas skiriamas nuo mokslo metų pradžios iki mokslo metų pabaigos.

Kai vaikai mokosi skirtingose mokyklose ar lanko darželį, visus prašymus ir dokumentus galima pateikti vienoje mokykloje, tačiau kiekvienam vaikui reikia pildyti atskirą prašymą.

Šeimos, deklaravusios gyvenamąją vietą ne Šiauliuose, dėl socialinės paramos turi kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administraciją.

Dėl pritarimo reorganizuoti Šiaulių lopšelį-darželį „Žilvitis“

Medelyno progimnazijos bendruomene, Šiaulių miesto savivaldybės taryba 2024-03-07 priėmė sprendimą Nr. T-61 „Dėl pritarimo reorganizuoti …