Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Įdomus ir įtraukiantis profesijų pažinimas susitikimų cikle jaunimui #NORIUBŪTI!

Įdomus ir įtraukiantis profesijų pažinimas susitikimų cikle jaunimui #NORIUBŪTI!

2022 m. vasario 25 d. baigėsi jau tradicija tampančiu susitikimų ciklas jaunimui #NORIUBŪTI, kuris subūrė gausybę Šiaulių miesto ir rajono progimnazijų ir gimnazijų mokinių bei karjeros konsultantų ir supažindino juos su įvairiomis profesijomis. Susitikimus organizavo Šiaulių Medelyno ir Rasos progimnazijų karjeros konsultantai M. Domeikienė ir R. Šarpanov, Šiaulių techninis kūrybos centras.

Daugiau nei 1000 mokinių, 8 įtraukiantys profesijų atstovai skaitmeninėje erdvėje praleido ne tik įdomiai bei smagiai laiką, bet sužinojo daug naudingos bei vertingos informacijos. Mokiniais susipažino su fotografo profesija (Simona Umaraitė, Šiaulių techninės kūrybos centras), menininko profesija (Jolita Puleikytė, Lietuvos dailininkų sąjunga Šiaulių skyrius), muzikos terapeuto profesija (Greta Arlauskė, Vilniaus Geštalto institutas), komiksų kūrėjo profesija (Reinaldas Šulskis, Šiaulių techninės kūrybos centras ir Šiaulių Povilo Višinskio biblioteka), baristos profesija (Karolina Bartašiūtė, UAB Huracan coffee), teisėjo profesija (Daiva Domeikienė, Šiaulių apylinkės teismas), laidų vedėjo profesija (Ligita Gordočenko, UAB Šiaulių televizija, UAB LNK) ir mechanikos inžinieriaus profesija (Simona Bukantaitė, UAB NMF metals).

Šiuolaikiški, jauni, įtraukiantys pranešėjai–profesijų atstovai įdomiai ir motyvuojančiai pristatė savo profesijas, mokiniai aktyviai įsitraukė į diskusijas, uždavinėjo klausimus ir domėjosi pristatomomis profesijomis. Šiuolaikinis pasaulis sparčiai tobulėja ir suteikia labai daug galimybių, todėl svarbu kuo ankščiau pažinti vis įvairesnių profesijų, Turėdami tokias pažinimo galimybes, ne tik pažintines, bet ir patyrimines, mokiniai ateityje galės lengviau pasirinkti jiems patinkančias specialybės ir siekti savo svajonių.

 Jaunime, nuolat domėkitės, būkite smalsūs ir siekantys tikslo!

Taip pat skaitykite

DOVANOS PRADINUKAMS 

Rugsėjo 1-osios proga Šiaulių Medelyno progimnazijos, pirmoko Oskaro Sakalausko tėvelis Gediminas, VIZON miškininkystės paslaugos Lietuvoje …