„Gražiausio Helovino moliūgo“ konkursas

2019 m. lapkričio 5 – lapkričio 11 dienomis virtualioje (online) erdvėje vyko “Gražiausio Helovino moliūgo” konkursas , skirtas Šiaulių regiono ir miesto pradinių mokyklų (PUG, 1-4 klasių) ir progimnazijų (1-8 klasių) mokiniams. Konkurso organizatoriai – Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija bei Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykla.

Medelyno progimnazijos mokinė Agota Bubelytė laimėjo 3-ąją vietą už moliūgą ,,Kabius“ (mokytoja I.Rostovskienė), Gojus Grudžinskas 1i apdovanojimą už moliūgą ,,Raganius“ (mokytoja Iraida Rostovskienė), Kotryna Klerskytė 5b apdovanojimą už moliūgą ,,Didžiaakis“ .

Sveikiname!

Taip pat skaitykite

Sveikiname tarptautinės olimpiados KINGS pavasario sesijos finalistus!

[nggalley id=791] ITANAS GERMANAVIČIUS 6 kl. 93,59% Anglų kalbos 1-mas lygmuo INGA BALČIŪNIENĖ EMILIJA LIUTIKAITĖ …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.