„Gražiausio Helovino moliūgo“ konkursas

2019 m. lapkričio 5 – lapkričio 11 dienomis virtualioje (online) erdvėje vyko “Gražiausio Helovino moliūgo” konkursas , skirtas Šiaulių regiono ir miesto pradinių mokyklų (PUG, 1-4 klasių) ir progimnazijų (1-8 klasių) mokiniams. Konkurso organizatoriai – Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija bei Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykla.

Medelyno progimnazijos mokinė Agota Bubelytė laimėjo 3-ąją vietą už moliūgą ,,Kabius“ (mokytoja I.Rostovskienė), Gojus Grudžinskas 1i apdovanojimą už moliūgą ,,Raganius“ (mokytoja Iraida Rostovskienė), Kotryna Klerskytė 5b apdovanojimą už moliūgą ,,Didžiaakis“ .

Sveikiname!

Taip pat skaitykite

Medelyno „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komanda- vicečempionai Šiaulių mieste

Šių metų vasario 5 dieną mūsų mokyklos komanda, kovingai nusiteikusi, „Romuvos“ progimnazijoje susirungė su stipriausiomis …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.