Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Graži tu, mano Lietuva

Graži tu, mano Lietuva

2023 m. vasario 1 d. – 2023 m. kovo  14 d.  STEAM 3i, 3m, 4i, 4m klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Snieguolės Gedminienės,  Laimutės Adamonienės, Birutės Šiušienės, Aušrinės Stonienės vykdo projektą „Graži tu, mano Lietuva“.

   Mokiniai  renka informaciją apie Lietuvos valstybę, valstybines šventes, valstybės bei miestų atributiką, etnografinius regionus, įžymiausius lankytinus objektus, pristato klasėse. Bendradarbiaudami mokiniai  pritaiko turimas žinias, konstruoja, kūria Lietuvos žemėlapius pasirinkta tema ir priemonėmis.

   Projekto „Graži tu, mano Lietuva“  atidarymas vyko vasario 10 dieną I a. erdvėje. 4m kl. mokinė Ugnė pristatė lietuvių liaudies instrumentą kankles, pagrojo. Genovaitė Petrauskienė pradžiugino gražia žemaitiška šneka, 3i klasės mokiniai su mokytoja Snieguole padainavo lietuvių liaudies dainas, pasidžiaugėme vieni kitų kūrybiniais darbais.

   Dalyvaudami įvairiose projekto veiklose mokiniai lavina STEAM kompetencijas, daugiau sužino apie Lietuvos kultūrą, architektūrą, istoriją, meną, ugdo  kultūrinį ir pilietinį sąmoningumą.  Lietuvos valstybines šventes – Vasario 16-ąją ir Kovo -11-ąją minimos prasmingai.

Taip pat skaitykite

 KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …