Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Gerumo akcija „Maža rankelė – dideliame delne“

Gerumo akcija „Maža rankelė – dideliame delne“

Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena (rašytojas M. Tvenas)

Šiandien Medelyno progimnazijos akcijos ” Maža rankelė – dideliame delne” atstovai beldėsi į Šiaulių miesto vienišų Senjorų namų duris. Svečiavomės dovanodami šypsenas, savo pagamintus darbelius, teigiamas emocijas ir bendravimą.
Išmokome nesiskųsti papilkavusiu dangumi, šaltu oru ar rečiau girdimus paukščius ….
Viskas teka gilia gyvenimo vaga išmokę girdėti išorę, o įsiklausę suprasti ir žmogaus vidų .Nes svarbiausias dalykas, kurį davė tėvai, seneliai – tai pats gyvenimas. Visko kito jis davė tiek kiek galėjo. Galbūt sunkus, bet būtent toks yra vienintelis ” bilietas ” į gyvenimą .
Tas kuris moka duoti , moka ir paimti.
Tas, kuris priima Gyvenimo dovaną priima ir visas kitas gyvenimo dovanas .
O dėkingai širdžiai norisi duoti.
Kiekviena diena yra kupina pamokų ir paslėptų dovanų.
Šiandien mes gavome dovaną, išmokti suprasti žvelgiant atgal, o gyventi į priekį ….
Akcijoje dalyvavo 3m klasė mokytoja A.Stonienė, 3i klasė mokytoja B.Šiušienė, 4i klasė mokytoja S.Balčiūnienė, 4k klasė mokytoja O.Šalkuvienė, 7m klasė mokytoja M.Domeikienė , 8b klasė Socialinė pedagogė Jurgita Girkantienė

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …