Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Gegužės 18 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo miesto renginyje “Muziejų naktis 2019”.

Šiaulių geležinkelių muziejuje 1m klasės mokiniai kartu su 8b klasės vyresniais draugais suvaidino spektaklį “Ponas Monas Nevidonas ir 7 saulės dukros”. Mažiesiems artistams tai buvo puiki galimybė pasirodyti už mokyklos ribų.

7c kasės mokiniai džiugino muziejaus lankytojus savo šokiais. Atėnė grojo kanklėmis. Mokinius ruošė mokytojos Gražina P., Daiva J., Sonata D,. Lina Š.G.

Pirmokai su tėveliais apžiūrėjo  traukinių,  lokomotyvų  ir geležinkelio mašinų parodą. Vaikams nestigo pramogų ir žaidimų.

Šiltas vakaras, patirti įspūdžiai džiugino vaikus ir suaugusius.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …