Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Gegužės 12 d. vyko virtuali integruota lietuvių kalbos, anglų kalbos ir geografijos pamoka „Pažintis su Japonija”

Gegužės 12 d. vyko virtuali integruota lietuvių kalbos, anglų kalbos ir geografijos pamoka „Pažintis su Japonija”

Š. m. gegužės 12 d. Šiaulių Medelyno progimnazijos 5m ir 6i klasės mokiniai kartu su Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos 8 klasės mokiniais dalyvavo virtualioje edukacinėje pamokoje „Pažintis su Japonija“. Interaktyviai ir labai įdomiai buvo pristatyta Japonija, ją pristatė lietuviškai ir angliškai kalbanti japonė, ji supažindino mokinius su savo šalimi, jos miestais, lankytinomis vietomis, kraštovaizdžiu, kultūra, gamta, pramone ir tradiciniais valgiais. 

Pamokos metu mokiniai ne tik klausėsi, žiūrėjo video, bet ir turėjo galimybę paklausti jiems rūpimus klausimus. Jie taip pat pildydami užduočių lapus užrašė, kas jiems atrodė ypatinga ir svarbu prisiminti apie Japoniją, ką norėtų pritaikyti savo šalyje, sprendė kryžiažodžius.  

Mokiniai jau prieš pamoką mokėjo keletą žodžių japoniškai, todėl mokėjo pasisveikinti, padėkoti ir atsisveikinti japonų kalba. 

Interaktyvi kelionė į Japoniją sužavėjo mokinius bei mokytojas M. Domeikienę ir M. Bartaševičiūtę-Grudžinskienę. Visi dėkoja LR žemės ūkio atašė Japonijoje Kristinai Mineikienei, Japonijos gyventojai, asistentei Lietuvos ambasadoje Aya Sudo ir Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos geografijos mokytojai VikWe cannot display this galleryorijai Bartašiūtei už bendradarbiavimą.   

Taip pat skaitykite

Pirmokų projekto „GANAU GANAU RAIDELES“ veiklų ir patirčių apibendrinimas

Gegužės mėnesį baigėsi pirmokų projekto „GANAU GANAU RAIDELES“ veiklų ir patirčių apibendrinimas. Skaitymo projekte, kurio …