Fizinio ugdymo pamokos pradinių klasių mokiniams vyksta ne tik mokykloje

Fizinio ugdymo pamokos pradinių klasių mokiniams vyksta ne tik mokykloje, bet ir kitose edukacinėse erdvėse. Mokykla bendradarbiauja su Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centru, todėl lapkričio 27, 28 dienomis mūsų mokyklos antrų, trečių ir ketvirtų klasių mokiniams vyko netradicinės fizinio ugdymo pamokos, kurias vedė treneriai. Mokiniai išbandė lengvosios atletikos sporto šakas. Mokėsi šokti į aukštį, stengėsi kuo toliau nušokti į tolį, išbandė jėgas mesdami ietį. Rungėsi estafetėse, kur reikėjo įveikti kliūčių ruožą. Gruodžio 2 dieną lengvosios atletikos trenerė atvyko į mūsų mokyklą ir pravedė fizinio ugdymo užsiėmimą pirmokams. Pirmokai varžėsi tarpklasinėse estafečių rungtyse. Visos veiklos mokinius įkvėpė ir sustiprino norą būti aktyviems ir sportiškiems.

Taip pat skaitykite

Kūrybinis žemėlapių konkursas “Mano žemėlapis Lietuvai”

Šiaulių Medelyno progimnazijos mokiniai kartu su geografijos mokytoja dalyvavo kūrybiniame žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“, …