Fizinio ugdymo pamoka Lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre

Vasario 5 dieną 2m, 2i ir 3c klasių mokiniai vyko į Lengvosios atletikos ir sveikatingumo centrą, dalyvauti fizinio ugdymo pamokoje. Tai jau antras kartas, kai mokiniai sportavo šiame centre.

Mokinius pasitiko treneriai Renalda ir Darius. Jie supažindino su lengvosios atletikos šakomis, pravedė užsiėmimą. Vaikai mokėsi kaip taisyklingai atlikti mankštos pratimus,  taisyklingai bėgti, šokti į aukštį ir į tolį, miklino ranką mėtydami ietį bei žaidė judriuosius žaidimus.

Fizinio ugdymo pamoka kitoje edukacinėje erdvėje mokiniams paliko didelį įspūdį, skatino norą sportuoti. Ačiū partneriams.

Daiva, Sigita, Angelė

8 KL. MOKINIŲ „ŠEŠĖLIAVIMO“ PATIRTIS VAISTINĖJE UAB VALERIJONAS IR LOPŠELYJE-DARŽELYJE „ŽIRNIUKAS“

Š. m. sausio 16 ir 21 d. 8c mokinės Evelina Buivydaitė ir Atėnė Domeikaitė bei …