Erasmus+ projektas  “Ugdymo karjerai sistemos tobulinimas Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose.”

Mokytoja M. Domeikienė dalyvauja Prancūzijoje Erasmus + projekte  “Ugdymo karjerai sistemos tobulinimas Šiaulių miesto  savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose.”
Šios dienos mokymų tema: „Prancūzijos švietimo sistema ir Prancūzijos geroji ugdymo karjerai patirtis“ (bendrojo ugdymo programos, pameistrystė, pameistrystės ir profesinio mokymo licėjų skirtumai).
__________

Šiandien, vasario 25 d., Erasmus+ karjeros mokymuose mokytoja M. Domeikienė apsilankė parfumerijos “Fragonard parfumeur” muziejuje ir gamykloje bei susipažino su parfumerio profesija.

5-8 klasių gamtos mokslų – biologijos olimpiados I turas

Kovo 5 dieną  Medelyno progimnazijos jaunieji 5-8 klasių gamtos mokslų – biologijos olimpiados I …