Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Ekskursija „Šventinis Vilnius“

Ekskursija „Šventinis Vilnius“

Vasario 13 dieną 4b klasės mokiniai lankėsi Vilniuje. Šventės dvasia dvelkiantis senamiestis ir pasakojimai apie Vilniaus įkūrimą privertė mokinius mąstyti kitaip.

Ekskursijos metu mokiniai aplankė  ypatingas vietas.  Signatarų namuose apžiūrėjome Nepriklausomybės aktą, dalinomės  žiniomis ir patyrimu apie šalies istoriją.

Vilniaus Telia Nemuziejuje dalyvavome edukaciniame užsiėmime „700 metų atkurtos istorijos“. Mokiniai žavėjosi daugiasluoksnės kompiuterinės grafikos lazerių ir projekcijų pagalba perteikiamais svarbiausiais istoriniais įvykiais, kurie paliko šaunų įspūdį ir ilgam išliks atmintyje.

Planetariume stebėjome žvaigždėtą dangų ir klausėmės pasakojimo apie planetas ir kitus dangaus kūnus.

Tai –  įspūdingiausia kelionė Lietuvos  Šimtmečiui paminėti.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …