Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Edukacinis užsiėmimas ,,Mini robotukai“

Edukacinis užsiėmimas ,,Mini robotukai“

Gruodžio 14 d. 4 a klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Mini robotukai“.  Ketvirtokus nustebino tai, kad pagal kodus robotukai  keičia spalvas,  keliauja nurodyta kryptimi, būna gana jautrūs , maži ir dideli , o  kartais gali kažko  ir  nesuprasti. Mokiniai  patys kūrė kelius, kuriais galėjo judėti mažieji robotukai.  Kiekvienas robotukas judėjo skirtingai,   tai priklausė nuo spalvų ir nubraižytų  kelių. Galėjo net boulingą pažaisti, jei patys kėglius nusipiešė.  Ketvirtokai, dirbdami komandoje, buvo draugiški,  vienas kitam padėjo, mokėsi valdyti robotukus. Daug teigiamų emocijų.

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …