Edukacinis renginys – susitikimas su tautodailininke.

6a klasės mokiniai  ir bibliotekos vedėja dalyvavo edukaciniame renginyje – susitikime su tautodailininke Asta Liaudanskiene miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Spindulio “ filiale pagal projektą ,,Jaunoji karta/ kūrybinės interpretacijos”.

Mokiniai  kūrė lėles.  Lėlės – tai grožis, sapnai, vaikystė, svajonės  ir pasakos. . Renginio metu susipažino su konstrukcinėmis medžiagomis , jau sukurtomis  lėlėmis.Tai buvo puiki vaizdinė informacija su  pavyzdžiais. Kurdami lėles mokiniai džiaugėsi, galėdami savo rankomis sukurti nuostabius kiškius, kurie liko bibliotekoje ir dalyvaus spektaklio kūrime.

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas vyko spalio 23-25 dienomis.Džiaugėmės mokinių, tėvelių, senelių kūrybiškumu, išradingumu. Konkurse dalyvavo …