Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Edukacinė išvyka į Pažinimo Licėjų

Edukacinė išvyka į Pažinimo Licėjų

Baigdami mokslo metus Medelyno progimnazijos pedagogai sėmėsi patirties ir ugdymo proceso, aplinkų tobulinimo idėjų. Birželio 17 d. organizuota edukacinė išvyka į Pažinimo Licėjų „Patyriminio ugdymo integravimas šiuolaikinėje mokykloje“.

Įstaigos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Neringa Klovienė ir mokytojai pristatė savo patirtį, kaip ugdomi mokinių gebėjimai bendrauti ir bendradarbiauti, pasitikėti savimi ir aplinkiniais, įveikti gyvenimiškus iššūkius, kūrybiškai įvertinti ir spręsti kasdienes problemas, puoselėti individualias galias. Aplankytos licėjaus edukacinės erdvės: „senoji mokykla“, lauko klasės, kabinetai, sporto/renginių salė. Įstaigų pedagogai diskutavo aktualiais klausimais, keitėsi idėjomis, dalinosi patirtimi ir įžvalgomis.

Išvyka tęsėsi Burbiškio dvare. Mokytojai susipažino su dvare įsteigtu muziejumi, kuriuo siekiama atkurti kuo tikslesnį praeities vaizdą. Sodybos prieigose susipažino su dvaro istorija, apžiūrėjo XX a. pradžios dvariškų rūbų, transporto, technikos, augalų ekspozicijas.

Pasisėmę idėjų ir atostogomis dvelkiančios nuotaikos visi linki geros vasaros ir atradimų

Taip pat skaitykite

5-8 kl. paminėjo tarptautinę raštingumo dieną

Rugsėjo 8 d. 5-8 kl. mokiniai lietuvių k., vokiečių k., anglų k., rusų k. pamokose …