Edukacija Išmaniojoje mokykloje

Gegužės 30 dieną 4d klasės mokiniams vyko edukacija „3D modeliavimas“ Išmaniojoje mokykloje arba kitaip vadinamoje „Robotikoje“. Mokiniai susipažino su 3D spausdintuvu, kompiuteriniais žaidimais. Vadovė parodė, kokie gali būti spausdintuvai, papasakojo ir iš vaizdo klipo sužinojome, kad galima spausdinti 3D formatu gumą, plastiką, metalą, ir net šokoladą. O iš betono galima įmanoma atspausti 3D formatu net namą per 24 val.

Mano klasės mokiniai kūrė trimatį kauliuką – kubelį. Galėjome pažaisti stalo žaidimus. Edukacija buvo labai įdomi, grįžome laimingi su pasidarytais kubeliais.

4d klasės mokinys Ivas Andriuška

[]nggallery id=783

Taip pat skaitykite

Fizinio ugdymo pamoka Lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre

Vasario 5 dieną 2m, 2i ir 3c klasių mokiniai vyko į Lengvosios atletikos ir sveikatingumo …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.